Esentepe Temizlik Şirketleri

Esentepe Kartal Temizlik Şirketleri

Esentepe temizlik şirketleri, Kartal esentepe mahallesi temizlik hizmetleri sayfasına hoş geldiniz. İstanbul Anadolu yakasında temizlik firması olarak hizmet sunan Kartal Büşra temizlik firması sizlere uygun fiyatlı, kaliteli hizmet anlayışı ile 7/24 profesyonel ev, ofis, iş yeri gibi mekanlarda tadilat ve inşaat sonrası, sıfır daire temizliği ve ev temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Esentepe Kartal Temizlik Şirketleri

Profesyonel temizlik hizmetler kapsamında Kartal Büşra temizlik firmasına web sayfamızda bulunan iletişim numaralarımız vasıtası ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Firmamız halı yıkama firması değildir ancak firmamızdan hizmet  alan herkese  kartal ve ataşehir halı yıkama ataşehir halı yıkama fabrikası olarak hiznet sunan avis halı yıkama dan %10 indirimli olarak hizmet alabilirler.

Esentepe Temizlik Şirketleri, Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Firmamız Kartal, Esentepe Mahallesi ve diğer tüm bölgelerde profesyonel olarak hizmet sunmaktadır. Ancak sizlere kısaca hizmetlerimiz hakkında bilgi vermek isteriz.

Firmamız profesyonel hizmetler kapsamında sizlere aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.

  • Ev temizlik hizmetleri.
  • Ofis temizlik hizmetleri.
  • İş yeri temizlik hizmetleri.

Neler yapıyoruz nasıl hizmet sunuyoruz ;

Firmamız inşaat ve tadilat sonrası temizlik, yangın sonrası temizlik, taşınma öncesi temizlik, su baskını sonrası temizlik hizmeti sunmaktadır.